Pomysł przedszkolaka zrealizowany

Podczas nieformalnego posiedzenia Rady Przedszkolaków, które odbyło się
6 listopada 2019 r.  6- latek z grupy Tygrysków złożył wniosek o nowe urządzenie w kształcie samolotu na przedszkolny plac zabaw .

Wniosek został przegłosowany przez dzieci oraz przyjęty do realizacji przez Sekretarza Gminy Patryka Tomczaka.
Pomysłodawca na bieżąco uczestniczył w realizacji swojego wniosku, brał udział w konsultacjach oraz zatwierdził ostateczny projekt samolotu.

Urządzenie znajduje się już na placu zabaw, a 6- letni Ignacy mógł jako pierwszy zasiąść za sterami nowego samolotu.

Bardzo dziękujemy władzom Gminy Święciechowa za wsparcie i realizację pomysłu naszego przedszkolaka.

Fotorelacja dzięki uprzejmości portalu www.świeciechowa.pl

Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany Zdjęcie: Pomysł przedszkolaka zrealizowany