O przedszkolu
Aktualności
Strefa Rodzica
Grupy Przedszkolne
Zajęcia dodatkowe
Jadłospis
Polecamy
RODO
Archiwum
Rekrutacja

line

Akcja "Pączki do rączki"


line

Pomagać jest rzeczą ludzką,
życie jest po to żeby dawać
z siebie jak najwięcej innym ludziom


Minął rok, od kiedy dołączyliśmy do akcji "Pączki do rączki"


W tym roku pomoc niesiemy trójce małych bohaterów.

Jaś ma 3 latka. Zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Jego rozwój utrudnia również duże uszkodzenie wzroku. Jaś jest chłopakiem bardzo walecznym i pogodnym. Zbieramy fundusze na dalszą ciężką rehabilitację.

Kamil ma skończone 11 lat. Przez okołoporodowe niedotlenienie postawiono mu diagnozę Porażenie Dziecięce(MPD) w tym słabowidzenie. Kamil jest systematycznie rehabilitowany nigdy nie protestuje ponieważ walczy o to ,aby w przyszłości być samodzielny. Pomimo wszystko jest bardzo radosnym chłopcem. Przekazane pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitacje Kamila.

Antek ma dopiero 5 miesięcy, ale z tego miesiąc już spędził w szpitalu na różnych badaniach zleconych przez specjalistów. W szpitalu przeszedł ciężkie zapalnie płuc. Antek uśmiechnięty chłopczyk z Zespołem Downa dużo już przeszedł, ale jeszcze długa droga przed nim. Wykryto u niego złożoną wadę serca o nazwie Tetralogia Fallota i zanim skończy pierwszy rok życia ponownie musi wrócić do szpitala na operację. Nie będzie to rutynowy zabieg, tylko operacja, po której będzie podłączony do krążenia pozaustrojowego na 3 dni, a Jego serduszko będzie się regenerować. Antka walka o zdrowie dopiero się rozpoczyna dlatego potrzebne są środki finansowe na leczenie w Warszawie oraz na systematyczną, specjalistyczną rehabilitację.


Nie bądźmy obojętni, włączmy się w pomoc.

20 lutego 2020r od samego rana w holu naszego przedszkola
będzie można kupić słodkie pączki.
Wspólnymi siłami zapełnijmy puszkę dla chłopaków.

Zamiast iść dziś do piekarni, wrzuć do puszki
pączka zgarnij
Cena 1 pączka to 2,50 zł

line

Zdjęcie: Akcja Zdjęcie: Akcja Zdjęcie: Akcja Zdjęcie: Akcja Zdjęcie: Akcja