Przedszkole ozonowane

Drodzy rodzice
Chcielibyśmy poinformować, że w trosce o Państwa dzieci rozpoczęliśmy regularne ozonowanie naszej placówki przystępując do programu "Przedszkole ozonowane"

Zabiegi ozonowania będą wykonywane cyklicznie, znacznie redukując bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, wiele alergenów m.in. roztocza. Pozwoli to ograniczyć rozwój chorób wśród dzieci ale przede wszystkim minimalizować występowanie reakcji alergicznych na wiele alergenów wziewnych m.in. roztocza.

Profesjonalne ozonowanie eliminuje lub znacznie redukuje m.in

1. roztocza i alergeny
2. bakterie i wirusy
3. grzyby pleśniowe

Ozonowanie w ramach programu "Przedszkole ozonowane" przeprowadzają specjalistyczne firmy z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń oraz według określonych procedur technicznych.
Gwarantuje to wysoką skuteczność całego zabiegu a jednocześnie zapewnia pełne bezpieczeństwo.

więcej informacji na stronie : www.przedszkoleozonowane.pl