Grupy przedszkolne
Porady dla rodziców
Akcje charytatywne

Nasz pierwszy spacer

To było bardzo ważne wydarzenie. Wybraliśmy się na pierwszy grupowy spacer. Pogoda była wspaniała, słońce grzało jak w połowie lata, a my uśmiechnięci i zadowoleni ruszyliśmy w stronę miejscowego parku, by podziwiać przyrodę, słuchać śpiewu ptaków i dotleniać swoje organizmy.

Mieliśmy troszkę problemów z ubraniem się, szczególnie buciki nam się myliły. Prawy chciał na lewą nóżkę, a lewy na prawą, ale z pomocą pani Doroty i pani Ani prawidłowo ubraliśmy nasze buciki i ruszyliśmy w drogę. Popatrzcie na nasze zdjęcia. Czyż nie pięknie? :)

Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer Zdjęcie: Nasz pierwszy spacer