O przedszkolu
Aktualności
Biuletyn Informacji Publicznej
Strefa Rodzica
Grupy Przedszkolne
Zajęcia dodatkowe
Opłaty
Żywienie
Jadłospis
Polecamy
RODO
Archiwum
Rekrutacja
Kontakt

line

Obecności.pl


line

Drodzy rodzice,
od stycznia 2021 roku w naszym przedszkolu będzie funkcjonował dziennik elektroniczny - obecnosci.pl
 
Dzięki niemu będziecie mieli Państwo wgląd w informacje, zdjęcia, obecności oraz płatności dotyczące Waszego dziecka. Możliwy będzie szybki kontakt z nauczycielami.

Obecnie jesteśmy w fazie testowej aplikacji, nie wszystkie informacje są tam umieszczane przez wychowawców, natomiast płatności są już naliczane poprawnie i macie Państwo wgląd do nich w koncie waszego dziecka.

Zachęcamy do logowania się w aplikacji. Prosimy również o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli pewne rzeczy jeszcze nie do końca dobrze funkcjonują. Pracujemy nad tym, szkolimy się, aby od stycznia wszystko działało już bez zarzutu. 

Każdy z Państwa, z pewnością dostał już instrukcję do zalogowania na stronie.

Polecamy również zainstalowanie w telefonie aplikacji "obecnosci.pl", która umożliwi szybki dostęp do konta. Po ściągnięciu aplikacji na swój telefon, należy wyszukać nasze przedszkole (psswieciechowa) i wpisać swoje hasło. 

W zdjęciach umieszczonych poniżej macie Państwo kilka cennych informacji dot. funkcjonowania aplikacji.


line

Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl Zdjęcie: Obecności.pl