Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji

#ZłotówkaNaMetryMarysi

Niedawno informowaliśmy Państwa o akcji pomocy dla Marysi Drożdżyńskiej, małej wojowniczki walczącej z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. Zachęcaliśmy do wzięcia udziału w challengu "złotówka dla Marysi".
Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już następnego dnia w plecakach dzieci dzwoniły przyniesione złotówki, które przedszkolaki chętnie ofiarowy dla chorej dziewczynki.

Dodatkową atrakcją dla maluchów była możliwość ułożenia jak najdłuższego węża z tych złotówek i zmierzenia go.

Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Do udziału w zabawie włączyły się wszystkie grupy przedszkolne, dzięki czemu udało się zebrać 1982 złote, co dało 46 metry 4 centymetry złotówek.

Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę, która wpłynęła na konto Marysi.

Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji Zdjęcie: Złotówka dla Marysi - podsumowanie akcji