Nauczyciel na medal

Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujmy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim jest prowadzony przez "Głos Wielkopolski".

Nominowani nauczyciele do tytułu „Nauczyciel na Medal”
: Andżelika Duszyńska, Żaneta Gertig.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00.

Jeśli chcecie wesprzeć nasze nauczycielki zagłosujcie:

Andżelika Duszyńska czeka na pierwsze glosy. Wysyłaj na 72355 SMS: CPN.351 (2,46zlzVAT) lub głosuj na www.gloswielkopolski.pl/p/kandydat/2220047

Żaneta Gertig czeka na pierwsze głosy. Wysyłaj na 72355 SMS: CPN.369 (2,46zlzVAT) lub głosuj na www.gloswielkopolski.pl/p/kandydat/zaneta-gertig%2C222008

(Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowych pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel)