Podsumowanie akcji Jabłuszko

102.946,56 złotych udało się uzbierać podczas tegorocznej Akcji Charytatywnej Jabłuszko. Cała zebrana kwota, po odliczeniu kosztu owoców, została przekazana na dalsze leczenie i rehabilitację dzieci.

W tym roku owoce dotarły do wielu placówek oraz firm z Leszna, powiatów leszczyńskiego, rawickiego i kościańskiego, a także z Góry i okolic. W akcję pomocy włączyło się także nasze przedszkole.

Dzięki Państwa wsparciu w naszym przedszkolu zebraliśmy
2074,56 złotych.

Dziękujemy za dobre serce, które pochyla się na tymi, którzy potrzebują pomocy.
Za wrażliwą duszę, która nakłania do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość podczas akcji jabłuszko.
Dzięki otrzymanemu wsparciu z Państwa strony uda się pomóc wspaniałym dziecięciu dzieciom, objętych tegoroczną aukcją.

Serdecznie dziękujemy

Zdjęcie: Podsumowanie akcji Jabłuszko Zdjęcie: Podsumowanie akcji Jabłuszko Zdjęcie: Podsumowanie akcji Jabłuszko