Grupy przedszkolne
Porady dla rodziców
Akcje charytatywne

Podsumowanie WOŚP

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku cały kraj i nie tylko ogarnął orkiestrowy szał.
32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Płuca po pandemii" taki cel przyświecał tegorocznej zbiórce.
Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Po raz kolejny do tej akcji przyłączyły się nasze przedszkolaki.

Na potrzeby zbiórki uruchomiona została nasza przedszkolna e-skarbonka, do której wpłaciliście Państwo 220 zł

W trakcie koncertów WOŚP-owych swoje taneczno-wokalne umiejętności zaprezentowały również przedszkolaki z grup starszych.

Dzieci z grupy "Tygryski" w swoim tańcu kowbojskim wystąpiły na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w hali Trapez w Lesznie.
Dzieci z grupy "Jeżyki" pokazały co potrafią podczas występów na sali w Lasocicach.
Natomiast dzieci z grupy "Wiewiórki" zaprezentowały się przed publicznością w sali wiejskiej w Święciechowie.

Organizatorom powyższych imprez dziękujemy za zaproszenie.
Cieszymy się, że mogliśmy uświetnić ten piękny dzień swoimi występami.

Do zobaczenia za rok.

Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP Zdjęcie: Podsumowanie WOŚP