O przedszkolu
Aktualności
Grupy przedszkolne
Biuletyn Informacji Publicznej
Strefa Rodzica
Porady dla rodziców
Rada Rodziców
Akcje charytatywne
Opłaty
Żywienie
Jadłospis
RODO
Archiwum
Rekrutacja
Kontakt
ePUAP

line

Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu


line

Pierwszy dzień wiosny w przedszkolu
to zazwyczaj wyjątkowy czas pełen radości, kreatywności i aktywności na świeżym powietrzu. W taki też sposób nasze przedszkolaki pożegnały zimę, a powitały wiosnę.

Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w naszej auli, do której zaprosiliśmy też najstarszą grupę z Klubiku w Święciechowie, aby dzieci mogły zobaczyć jak wygląda zabawa w przedszkolu, gdyż wkrótce przekroczą progi naszej placówki.

Na początek powitała nas pani zima, która była przekonana, że to właśnie na jej cześć wszyscy spotkali się w auli. Dzieci natomiast bardzo szybko ją przegoniły wiosenna piosenkę "Maszeruje wiosna", a na jej miejsce do przedszkola zawitała Pani Wiosna. Od tej chwili Pani Wiosna przejęła rządy w naszej auli. Każda z grup miała specjalne zadania do wykonania, które przybliżały dzieci do pełnego powitania wiosny w naszych progach.

Wśród zadań dzieci miały zagadki, układanie puzzli, pokaz wykonanych plakatów z podobizną Wiosny oraz układ taneczny do odwzorowania.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali tego momentu, kiedy będą mogli pożegnać zimę paląc przygotowaną przez dzieci i rodziców Marzannę.

Na zakończenie tego świętowania przedszkolaki rozgoniły deszczowe chmury i w wesołym pochodzie przeszli ulicami Święciechowy.

line

Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu Zdjęcie: Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu