Nowości w aplikacji

Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy nową funkcję w naszej aplikacji przedszkolnej. Dzięki tej funkcji będziecie mieli Państwo możliwość odbijania wejść i wyjść dziecka bez użycia karty. Opcja ta dotyczy osób przyprowadzających i odbierających dzieci osobiście z przedszkola.

Funkcja ta działa w następujący sposób:

1. Pobieracie Państwo na swój telefon czytnik kodów QR.
  2. Wchodząc do przedszkola zaczytujecie kod QR z plakatów, które ten kod będą zawierały i wchodzicie w link, który się pojawi.
  3. Po wejściu w link pojawi się okienko do wpisania nr pin przypisanego do danego dziecka. Wystarczy wpisać pin i zatwierdzić.
Każde dziecko ma jednorazowo nadany pin, który się nie zmienia (podobnie jak są nadane karty).

W najbliższym czasie będą do Państwa wysyłane Piny w wiadomości prywatnej.
Z racji, że dzieci jest dużo w przedszkolu może to chwilę potrwać.

Pełna instrukcja działania kodów QR dostępna jest w załączniku.

Taka forma może ułatwić Państwu odbijanie dzieci w systemie. Należy jednak pamiętać, aby to zrobić w momencie wejścia i wyjścia.

Jednocześnie informujemy, że karty w dalszym ciągu funkcjonują. Natomiast w momencie zgubienia karty nie będzie trzeba wyrabiać nowej, gdyż będzie można korzystać z aplikacji.

Kody QR pojawią się na drzwiach wejściowych do modułu, kiedy wszystkie Piny zostaną do Państwa wysłane. Będziemy informować.

Plik do pobrania: kod_qr_dla_administratora.pdf